Setkání odborářů s Matějem Stropnickým

Dne 2.4.2015 přivítali členové odborové organizace psas na své konferenci významné hosty, náměstka pražské primátorky Matěje Stropnického a člena představenstva Martina Čáslavku.
Pozvání přijali i předseda Jan Rejský, místopředseda Jan Čup ze svazu odborových organizací a také personální ředitel psas Luděk Votava.
Po krátkém uvítání předal předseda odborové organizace Miloslav Jukl slovo náměstku Matěji Stropnickému. Téma debaty i připomínky se uchylovali k jedinému "budoucnost psas". Všichni zúčastnění se shodli na jednom, Pražské služby a.s. musí zůstat celistvé, pod magistrátem. Pro zaměstnance je to jistota toho, co doposud garantuje kolektivní smlouva a pro magistrát bezproblémová firma, za kterou hovoří letité zkušenosti.
Nelze opomenout ani slova pana náměstka: ".. město může být na takovou firmu hrdé."

attachment-1.jpeg

Z levé strany, předseda oo psas Miloslav Jukl, náměstek primátorky Matěj Stropnický, člen představenstva Martin Čáslavka, personální ředitel psas Luděk Votava

attachment-1-2.jpeg

attachment-1-3.jpeg